Strona główna1 » Czas i koszty dostawy

Kontakt

  • AGUA Sp. z o.o.
    ul. Zwycięzców 17
    03-936 Warszawa
    NIP: PL7010572204
  • E-mail:sklep@pachnacyadres.pl
  • Telefon606 133 134
  • Godziny działania sklepuSklep Pachnącyadres.pl ul. Zwycięzców 17 03-936 Warszawa pon-pt 11-19 sob 11-16 nd 12-16 Tylko grudzień

#estebanparisparfume

Czas i koszty dostawy

Czas i koszty dostawy

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie sprawnie dotarło do Was. Dlatego nie działamy na hurra, przesyłki z uwagi na drogą, delikatną zawartość pakujemy solidnie i starannie aby pewnie i w całości wybrany produkt dotarł do Ciebie.

Koszt
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

Wysyłka gratis dla kazdego zamówienia powyzej kwoty 249zł
 

Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych. Zamówienia opłacone prawidłowo do 14:00 realizowane są następnego dnia.

Zamówienia złożone w soboty, niedziele  realizowane są następnego dnia roboczego.

Zamówienia złożone w dni ustawowo wolne od pracy i w święta realizowane są w ciągu 72h po pierwszym dniu roboczym.

 

Nieodebranie zamówienia i zwrot towarów do nadawcy

Uprzejmie informujemy, że składanie zamówień online równoznaczne jest z zawarciem umowy sprzedaży oraz akceptacją naszego regulaminu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa sprzedawca ma prawo rościć od kupującego zapłaty odszkodowania (poniesionych kosztów logistycznych) z tytułu niespełniania postanowień umowy, tj. nieodebrania paczki opłaconej z góry oraz nieodebrania paczki na Poczcie.

 

 


Przejdź do strony głównej

My w socialach